Kategorie:

Wybierz język

Polski Rosyjski Angielski Niemiecki

Wyszukiwarka

Kontakt


Konieczny Company
Bartłomiej Konieczny

ul.Rzemieślnicza 7
55-114 Szewce
koło Wrocławia
Telefon: +48 71 329 03 47
Mobile: +48 791 427 287
bartek@garbusowy.pl

Katalogi» Home » Regulamin

Regulamin

 


Regulamin:

Jeśli jesteś naszym klientem i posiadasz konto na naszym sklepie internetowym oznacza to że akcektujesz ten regulamin. 

1.Zamówienia przyjmujemy:
-za pośrednictwem sklep internetowego www.garbusowy.pl
-mailowo sklep@garbusowy.pl lub bartek@garbusowy.pl
-telefonicznie pod nr. telefonu:
791 GAR BUS czyli 791 427 287
lub 71 329 03 47
Jeśli nie odbieramy lub linia jest zajęta oddzwonimy. Jeśli nie oddzwaniamy w ciągu godziny może znaczyć to że Twój nr. nam się nie wyświetlił. Uprzejmie prosimy o nie dzwonienie 10 razy raz po raz - blokuje to nam linię i utrudnia pracę. Oddzwaniamy zawsze zgodnie z kolejnością przychodzących połączeń więc dzwonienie 10 razy nie przyśpieszy kontaktu.
Jeśli posiadasz motorówkę , Opla czy zabytkowego Mercedesa możesz składać zamówienia tylko przez sklep www.garbusowy.pl i nie proś nas o wymiary części bo nie sprzedajemy ich na metry tylko dobierając je do konkretnego modelu . Obsługa mailowa i telefoniczna dostępna jest tylko dla posiadaczy zabytkowych VW. Jeśli posiadasz zabytkowego VW pytaj o co chcesz a na pewno dostaniesz kompletną i precyzyjną odpowiedź.

2. Płatności.
Przy odbiorze paczki lub na konto.
Paczki za pobraniem wysyłamy od ręki.
Paczki z płatnością na konto wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Wplata przeważnie księguje się jeden-dwa dni. Nie pracujemy na podstawie potwierdzeń przelewu więc dopóki banki nie przekażą pieniędzy wysyłka nie jest możliwa. Nasz sklep nie wysyła automatycznie danych do przelewu. Wysyłamy to ręcznie po zweryfikowaniu poprawności zamówienia i sprawdzeniu stanów magazynowych. Robimy to w godzinach pracy sklepu.
Jeśli zależy Tobie na czasie wybierz płatność przy odbiorze. 
Jeśli zdecydujesz się na odbiór paczki w naszej firmie możliwa jest tylko płatność gotówką.

3. Realizacja zamówienia.
99% towarów wystawionych w naszym sklepie znajduje się na naszym magazynie. Realizacja zaczyna się po złożeniu zamówienia. Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone do godziny 14.00 powinny być wysłane tego samego dnia jeśli wybierzesz płatność przy odbiorze. Jeśli płatność na konto wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.
Jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu wpisz te pozycje w pole na uwagi widoczne w momencie określania rodzaju transportu i płatności. Zostaną one dopisane ręcznie do zamówienia,

4.Dokument sprzedaży wsadzamy do każdej paczki. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT (powinno być to zgłoszone w momencie składania zamówienia). 

5.Zamawiający może wprowadzać zmiany do momentu rozpoczęcia pakowania paczki. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany wyślij proszę maila a w tytule wpisz nr. zamówienia z dopiskiem zmiany.
Jeśli wystąpią braki towarów lub będziemy mieć wątpliwości co do poprawności doboru części zastrzegamy sobie prawo wstrzymania realizacji zamówienia do czasu kontaktu z zamawiającym.
Prosimy o przemyślenie zamówienia gdyż domówienia i zmiany mogą wydłużyć czas jej realizacji.

6. Ceny.
Podane ceny są cena brutto (z VAT) podaną w polskich złotych.

7.Dostawa.
Zamówione towary wysyłamy pod adres wpisany w pole adres do wysyłki.
Przesyłki z płatnością na konto o wartości powyżej 500 złotych wysyłane są na nasz koszt.
Paczki za pobraniem - doliczamy koszt pobrania pieniędzy. 
Promocja darmowej wysyłki objęte są tylko zamówienia złożone przez sklep www.garbusowy.pl
Zamówienia złożone inną drogą nie są objęte tą promocją.
Paczki gabarytowe nie są objęte darmową wysyłką - zamawiający ponosi część kosztów wysyłki chyba że ustalono inaczej.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.
Uprzejmie informujemy że paczki realizowane Pocztą Polską nie są wysyłane każdego dnia. To wydłuża czas dostarczenia towarów. Dodatkowo Poczta Polska bardzo często dostarcza towar dłużej niż deklarują to w swoich reklamach. Najtańsza opcja może oznaczać wysłanie towaru zwykłym listem czyli Twoja  przesyłka nie jest ewidencjonowana i w razie długiego terminu dostawy lub zagubienia nie mamy jak składać reklamacji.

Po nadaniu paczki dostanie sms z firmy kurierskiej z nr. listu przewozowego Twojej paczki, Możesz samodzielnie ją monitorować. Jeśli nie dojdzie w 2 dni skontaktuj się z przewoźnikiem. Jeśli wybrałeś przesyłkę kurierską i nie dostałeś sms oraz mijają dwa dni od nadania a kuriera u Ciebie nie było napisz do nas email . Sprawdzimy co się z nią dzieje.

 

8.Odbiór własny

Z powdu nadmiernej ilosci pracy odbiory własne są zawieszone do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

9.Zwroty towarów.
Klient detaliczny (osoba prywatna) może zrezygnować z zakupionego towaru przez sklep www.garbusowy.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zakupu (chyba że ustalono inaczej) ale muszą być spełnione pewne zasady.
-Towarnie nie może nosić śladów montażu i uszkodzeń.
-Nie ponosimy kosztów zwrotu towarów.
-Przed odesłaniem towaru należy poinformować o tym drogą mailową.
-W odsyłanej do nas paczki trzeba wsadzić dowód zakupu oraz krótką informację "zwrot" oraz precyzyjną listą co jest zwracane. Jeśli zwrot jest z więcej niż jednego dokumentu sprzedaży trzeba precyzyjnie rozpisać która część z którego dokumentu.
-Paczki zwrotne rozpakowujemy średnio raz w tygodniu.
-Zwrot pieniędzy zostanie zwrócony przelewem bankowym na wskazane konto do 21 dni od daty zwrotu towaru. 
Jeśli odesłałeś do nas paczkę nie musisz informować nas o fakcie że została przed chwilą nadana. Jak przyjedzie na pewno się nią zajmiemy. 
90% paczek zwrotnych nie zawiera tego o co prosimy więc prosimy o przyłożenie się do tego.
Nie podlegają zwrotowi (chyba że ustalono inaczej) części elektryczne i hydrauliczne bo nie mamy możliwości sprawdzenia czy nie zostały uszkodzone.
Części importowane pod specjalne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi chyba że ustalono inaczej.

Drobne zmiany w wizualu między zdjęciem a częścią nie istotne dla funkcjonowania części nie są powodem do zwrotu. Zmiany poważna wpływające na funkcjonowanie części są powodem do  zwrotu lub wymiany .


10Reklamacje.
Nie jesteśmy producentem części . Towary posiadają gwarancję producenta.
Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzisz wady ukryte prosimy o odesłanie towarów do nas wraz z opisem i dowodem zakupu.

Jeśli w trakcie odbioru paczki stwierdzisz widoczne uszkodzenia paczki otwórz ją przy kurierze i sprawdz zawartość. Jeśli zawartość jest uszkodzona spisz od razu protokół szkodowy.
Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzisz uszkodzenia transportowe należy od razu zgłosić to mailowo.
Jeśli po rozpakowaniu paczki stwierdzisz braki towarów należy najpierw dwa razy wszystko przejrzeć , każdy element wypełnienia i każdy kartonik. Prosimy najpierw sprawdzić a potem się z nami kontaktować. Braki należy zgłosić jak najszybciej ale nie pózniej niż 14 dni od momentu odebrania paczki Po przyjęciu zgłoszenia zostanie przeglądnięty monitoring który znajduje się nad każdym miejscem pracy naszej firmy. Monitoring rejestruje całą drogę towaru od zdjęcia z regału , przez potrójny system sprawdzenia do pakowania. Jeśli stwierdzimy że towar został spakowany sprawę braku trzeba natychmiast zgłosić przewoźnikowi a my możemy udostępnić nagranie z pakowania i odbioru paczki przez kuriera.

Jeśli w czasie użytkowania wystąpi problem z zakupioną u nas częściąch prosimy o odesłanie jej do nas wraz z opisem kiedy została zamontowana , kiedy zdemontowana + oczywiście precyzyjny opis usterki. Jeśli rozpatrzenie reklamacji wymaga wysłania jej do producenta termin może się wydłużyć. Oczywiste tematy załatwiamy od ręki. Każdy mechanik nie raz pisał takie pisemko - na pewno sobie poradzi. 

Reklmacje bezzasadne zostaną odesłane do klienta na jego koszt. Jeśli klient jej nie odbierze po 3 miesiącach są utylizowane.

11. Dane osobowe.
Każdy klient naszego sklepu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu zrealizowania zamówienia. W przypadku sprzedaży wysyłkowej dane osobowe muszą być udostępnione firmie transportowej (wypełnienie listu przewozowego). W przypadku faktur dane te trafią do naszego biura rachunkowego w celu zaksięgowania dokumentu. Dane osobowe przechowywane są na zabezpieczonym serwerze firmy hostingowej i programie magazynowo-księgowym. Do tego programu ma dostęp serwistant z firmy, która go nam sprzedała.

0Każdy klient ma prawo zmieniania i kasowania swoich danych osobowych.

Dane osobowe naszych klientów przetwarzamy tylko w celu zrealizowania zamówienia. 

 

12. Właściciel sklepu.

Konieczny Company

Bartłomiej Konieczny

894-253-69-57

55-114 Szewce

ul.Rzemieślnicza 7

Wszelkie spory prawne rozstrzyga sąd właściwy dla lokalizacji sprzedajacego.

 

 Życzymy udanych zakupów.

PozdraVWiam

Bartek Konieczny

 

 


 

 

 

 

 

Copyright 2002-2010 www.garbusowy.pl Wszystkie prawa zatrzeżone. +48 791 427 287, e-mail: sklep@garbusowy.pl